NEUVĚŘITELNÉ! Malá holčička zemřela na vši a kožní onemocnění, protože ji rodiče na dlouhou dobu opustili.
Soud sdělil, že krásná tříletá holčička zemřela v malém rodinném domě poté, co se její tělo tak silně zamořilo vším, že se u ní rozvinula anémie.


Joycelynn Dylewská byla 19. února 2025 nalezena v bytě v Corinthu, jak se snaží dýchat.
Dítě bylo převezeno do nemocnice, kde zemřelo. Příčinou její smrti byla vražda poté, co soudní lékař shledal hluboce znepokojivé důkazy o tom, že trpěla akutním a chronickým zanedbáváním péče.
Její rodiče, Matthew a Samantha Dylewští, se přiznali k trestnému činu vraždy z nedbalosti v souvislosti se smrtí svého nejmladšího dítěte a tento měsíc byli odsouzeni k maximálnímu trestu odnětí svobody v délce čtyř let.
Joycelynn byla podle Times Union vším sužována do takové míry, že se u ní rozvinula anémie, která poškodila její
srdce a další orgány
.
Soudní lékař zjistil, že měla v těle také klonidin, lék na krevní tlak.
V době Joycelynniny smrti třiatřicetiletá Samantha naznačila, že za její smrt může Joycelynn a její sourozenci.
Matka vyšetřovatelům řekla, že dívka se s ní „příliš bránila, když se jí snažila aplikovat přípravek“ na zavšivenou pokožku hlavy a zřejmě vinila svou zesnulou dceru.

Policii také řekla, že pilulky klonidinu jí nechal její syn a Joycelynn je tak podle zpráv požila.




